Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
J. ORLOFF (1800-tal): Trojka attackerad av vargar, olja på pannå, Ryssland, 15,5x31,5 cm
Smärre slitage.
721382
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här