"Non violence" / "Wrap for Peace-Black"
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, efter, - YRJÖ EDELMANN, "Non violence" / "Wrap for Peace-Black", ur serien "Imagine a world in peace", skulptur, polyresin, numrerad 15/30, stämplad "NVP 2013 (?)", utförd 2017, form: Reuterswärd, dekor: Edelmann, längd 20 cm.
721391
2020-01-18