"Non violence" / "Wrap for Peace-Black"

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, efter, - YRJÖ EDELMANN, "Non violence" / "Wrap for Peace-Black", ur serien "Imagine a world in peace", skulptur, polyresin, numrerad 15/30, stämplad "NVP 2013 (?)", utförd 2017, form: Reuterswärd, dekor: Edelmann, längd 20 cm.

721391

2020-01-18