Elna Jolom skål

Elna Jolom skål
Elna Jolom skål
Elna Jolom skål
Elna Jolom skål
Elna Jolom skål
Elna Jolom skål
Elna Jolom skål
Elna Jolom skål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELNA JOLOM, skål, glas, 2000-tal, dekor i underfång, signerad "Elna Jolom 2000 Gotland", höjd ca 16 cm

721393

2020-01-13