Royal Copenhagen Flora Danica

Royal Copenhagen Flora Danica
Royal Copenhagen Flora Danica
Royal Copenhagen Flora Danica
Royal Copenhagen Flora Danica
Royal Copenhagen Flora Danica
Royal Copenhagen Flora Danica

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, assiett, Flora Danica, Adoxa moschatellina L, porslin, Danmark, modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter ca 21,5 cm

Mindre nagg

721396

2020-01-13