Joan Miro efter skulptur

Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur
Joan Miro efter skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): efter, "Arlequí Màscares", skulptur, papier mache och tyg, slutet av 1900-tal, stämplad, höjd med sockel ca 16 cm

721408

2020-01-13