Figurin Nao

Figurin Nao
Figurin Nao
Figurin Nao
Figurin Nao
Figurin Nao
Figurin Nao
Figurin Nao
Figurin Nao

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, Sjungande änglar, porslin, Spanien, stämplad NAO, höjd ca 17 cm

Slitage, spricka på baksidan

721417

2020-01-13