Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, ljus mönstrad klädsel, djuphäftad rygg, svängda ben, skuren dekor, sitthöjd 36, längd 128 cm
Benen m smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar
721433
2020-01-14