Soffa nyrokoko

Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, ljus mönstrad klädsel, djuphäftad rygg, svängda ben, skuren dekor, sitthöjd 36, längd 128 cm

Benen m smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar

721433

2020-01-14