Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Motiv med figurer på enhörningar, signerad samt daterad 73, olja på pannå, ca 44x39 cm
Enstaka smärre färgbortfall
721434
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här