Ulrica HYdman Vallien oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Motiv med figurer på enhörningar, signerad samt daterad 73, olja på pannå, ca 44x39 cm

Enstaka smärre färgbortfall

721434

2020-01-13