Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL av Iznik karaktär, 1800-tal, floral och figural dekor, glaserat lergods, höjd ca 10, diameter 23 cm

Flera nagg, slitage

721438

2020-01-14