Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Picknick", signerad L. Jirlow, 64/210, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x55 cm

Något gulnad

721446

2020-01-13