Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Geometrisk komposition, signerad samt numrerad 11/90, ca 58x47 cm, serigrafi
721456
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här