Victor Vasarely seriegrafi

Victor Vasarely seriegrafi
Victor Vasarely seriegrafi

Klubbat för:

6 800 SEK

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Geometrisk komposition, signerad samt numrerad 11/90, ca 58x47 cm, serigrafi

721456

2020-01-13