Edition Amour Brosch antik
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, antik, silver/ förgylld, i form av blomsterkvist, rund fasettslipad ametist och små mine cut diamanter, längd ca 40 mm, vikt ca 6.7 g, äldre etui medföljer
Baksidig äldre lagning/ lödning.
721464
2020-02-09