Edition Amour Brosch antik

Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik
Edition Amour Brosch antik

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BROSCH, antik, silver/ förgylld, i form av blomsterkvist, rund fasettslipad ametist och små mine cut diamanter, längd ca 40 mm, vikt ca 6.7 g, äldre etui medföljer

Zustandsbeschreibung

Baksidig äldre lagning/ lödning.

721464

2020-02-09