Golvfläkt General Electric

Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric
Golvfläkt General Electric

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVFLÄKT, 1900-talets första hälft, General Electric, höj och sänkbar, höjd 112-145 cm

Slitage, skyddsbur ngt skev, ej funktionsprövad, fungerar enligt uppgift

721468

2020-01-13