Vappu Niittylä

Vappu Niittylä
Vappu Niittylä
Vappu Niittylä
Vappu Niittylä

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAPPU NIITTYLÄ, "Hiilos", väggbonad, daterad a tergo 1960, mått ca 165x120 cm

Bruksslitage

721476

2020-01-20