Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
LJUSSTAKAR (2) 1 par, Skultuna, 1800-tal, barockstil, stämplade Skultuna samt No 59, mässing, höjd ca 19 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
721488
2020-01-14