Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, Skultuna, 1800-tal, barockstil, stämplade Skultuna samt No 59, mässing, höjd ca 19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

721488

2020-01-14