Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983) (2) Kosta, vaser, numrerade 1397 och 1482, höjd 24 respektive 32 cm
Smärre slitage
721513
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här