Vicke Lindstrand vaser

Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser
Vicke Lindstrand vaser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983) (2) Kosta, vaser, numrerade 1397 och 1482, höjd 24 respektive 32 cm

Smärre slitage

721513

2020-01-14