Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989): "The Spider Weaver", 1974, signerad Dali, LXIII/LXXV, färgetsning, ca 48x38,5,
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 748
Zustandsbeschreibung
721530
2020-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner