Klubbat för:
1 350 EUR
Utropspris
600 EUR
ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets mitt, lackerade fururibbor, modellen formgiven 1936, ca 150x200 cm, ihoprullbar
Lätt slitage
721538
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här