Alvar Aalto skärm Artek

Alvar Aalto skärm Artek
Alvar Aalto skärm Artek
Alvar Aalto skärm Artek
Alvar Aalto skärm Artek
Alvar Aalto skärm Artek
Alvar Aalto skärm Artek

Klubbat för:

1 350 EUR

Utropspris

600 EUR

ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets mitt, lackerade fururibbor, modellen formgiven 1936, ca 150x200 cm, ihoprullbar

Lätt slitage

721538

2020-04-19