Dockmöbler

Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKMÖBLER, 1900-talets början, bestående av pigtittare i masurbjörk, snedklaff, bord, 4 karmstolar, stol i rotting, soffa, 3 bord, 2 stolar med svarvade detaljer, olika skalor, dessutom medföljer häst och vagn i trä, rottingstolarnas höjd ca 29, pigtittaren 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, vagnen med skadat hjul

721540

2020-01-14