Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2 st, 1700-tal, barock, svartmålade, rotting, sitthöjd ca 44-46 cm
Slitage, lagningar
721543
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här