Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1800-tal, sengustaviansk stil, 8 delar, bestående av: soffa, 2 karmstolar, 5 stolar, bladhölstrade ben, dekor av bladstavar, lejonmaskaroner mm, sitthöjd ca 47, soffans längd 143 cm

Senare bemålade, slitage, lagningar, färgbortfall, soffa med kortade ben, sitsar med slitage och ställvist revor

721545

2020-01-16