Barbara Lewicka oljemålning

Barbara Lewicka oljemålning
Barbara Lewicka oljemålning
Barbara Lewicka oljemålning
Barbara Lewicka oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBARA LEWICKA, komposition, signerad a tergo på spännram, olja på duk, oramad, mått ca 67x66 cm

Färgbortfall

721553

2020-01-13