John Wipp oljemålning

John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOHN WIPP (1927-2005): Komposition / Fantasilandskap, signerad och daterad John Wipp -71, olja på duk, ca 100x80 cm

Kuntoraportti

721560

Päivämäärä:

2020-01-15