John Wipp oljemålning
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOHN WIPP (1927-2005): Komposition / Fantasilandskap, signerad och daterad John Wipp -71, olja på duk, ca 100x80 cm
Kuntoraportti
721560
Päivämäärä:
2020-01-15