Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD omkring 1900-talets mitt, mahogny, beslag av mässing, benavslut i palisander, höjd ca 75 cm, 169x74 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, nyckel saknas, knoppar saknas på utdradsskivor

721564

2020-01-30