Stolar med rotting

Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting
Stolar med rotting

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR 8 st (6+2), varav två med karm, rygg med rotting, sammetsklädda sitsar, trol svensk tillverkning, höjd ca 93 cm, sitthöjd ca 48 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, rotting med skador

721566

2020-01-30