Stolar med rotting
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR 8 st (6+2), varav två med karm, rygg med rotting, sammetsklädda sitsar, trol svensk tillverkning, höjd ca 93 cm, sitthöjd ca 48 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, rotting med skador
721566
2020-01-30