Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 15 dlr, silver, (830) modell Tornedal, även kallad Finnmyrten, 1900-talets andra hälft, svenska kontrollstämplar, 4 bordsgafflar, 4 matknivar, 5 bordsskedar, 2 glasskedar, längd mellan ca 16-21 cm, vikt ca 452 g

Bruksspår

721570

2020-01-14