Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BESTICK (20) i silver, 1800- och 1900-tal, ragusked, smörkniv Rosenholm samt teskedar, serveringssked m m, övervägande svenska stämplar, längd mellan ca 10,5-27 cm, vikt ca 459 g
721581
2020-01-14