Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, samtida, smide och trä, ihopfällbara, bestående av 4 stolar Norrahammars bruk, modell "Åsa", samt bord, höjd ca 74, 100 x 68 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, repor

721582

2020-01-19