Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, samtida, smide och trä, ihopfällbara, bestående av 4 stolar Norrahammars bruk, modell "Åsa", samt bord, höjd ca 74, 100 x 68 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, märken, repor
721582
2020-01-19