Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
URNA, 1800-talets slut, Frankrike, porslin med montage av förgylld brons med dekor av bekransade kvinnohuvuden, sockel i marmor, höjd ca 31,5 cm
Porslin med lagning/sprickor
721586
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här