Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG ÅKE LUND (född 1932): ´´Navigateur´´, à tergo signerad och daterad -86, väggskulptur i blandteknik, glasad och boxramad, rammått ca 37x42 cm
721612
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här