Champagnekylare Pol Roger

Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tidigt 1900-tal, Pol Roger, nysilver, höjd ca 20 cm

Bucklor, slitage

721617

2020-01-14