Dekorelement rokokostil

Dekorelement rokokostil
Dekorelement rokokostil
Dekorelement rokokostil
Dekorelement rokokostil
Dekorelement rokokostil
Dekorelement rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGFÄLT/DEKORELEMENT, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuret trä, gråmålade, dekor med rocailler, längd ca 118 cm, höjd 23 cm

Skador, lagningar, färgbortfall

721619

2020-01-14