Ulf Wahlberg färglitografier i mapp etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Skrotbilar, (3) i mapp, signerade, daterade -81 samt numrerade 115/200, färglitografier,varierande storlekar, ETSNINGAR, 2 st, bl a "Vaughn, New Mexico", "Bilar, New Mexico", signerade och daterade-81, ca 20x25 cm vardera, boken Skrotbilar medföljere

721623

2020-01-14