Niels Peter Rasmussen oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
NIELS PETER RASMUSSEN (1847-1918): Motiv med rosor, signerad med monogram samt daterad 1886, olja på duk, ca 39x29 cm
Kuntoraportti
721626
Päivämäärä:
2020-01-13