Niels Peter Rasmussen oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

NIELS PETER RASMUSSEN (1847-1918): Motiv med rosor, signerad med monogram samt daterad 1886, olja på duk, ca 39x29 cm

Kuntoraportti

721626

Päivämäärä:

2020-01-13