Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, målat smide, bestående av 6 stolar samt runt bord, höjd ca 68, diameter 85 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, färgbortfall, skador
721627
2020-01-19