Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, målat smide, bestående av 6 stolar samt runt bord, höjd ca 68, diameter 85 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, färgbortfall, skador

721627

2020-01-19