Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, målat smide och trä, sitthöjd ca 45 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, märken, färgbortfall
721629
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här