Snedklaffsekretär
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad med bl a alm, fyra lådor, flällbar klaff med bakomvarande skivinredning, höjd ca 100, 112x58 cm
Smärre skador. Lagningar. Renoverad och kompletterad. Senare nyckel medföljer, passar ej
721633
2020-01-15