Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad med bl a alm, fyra lådor, flällbar klaff med bakomvarande skivinredning, höjd ca 100, 112x58 cm

Smärre skador. Lagningar. Renoverad och kompletterad. Senare nyckel medföljer, passar ej

721633

2020-01-15