Pallar
2020-01-19
721657
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 10 st, samtida, svärtad aluminiumstomme med träsits, 2 höga samt 8 låga, höjder ca 46-76 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, märken