Birger Ljungquist, olja

Birger Ljungquist, olja
Birger Ljungquist, olja
Birger Ljungquist, olja
Birger Ljungquist, olja
Birger Ljungquist, olja
Birger Ljungquist, olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), kvinnoporträtt signerad och daterad Birger Ljungquist 1936, olja på pannå, ca 53x45 cm

721663

2020-01-13