Malcolm Skantz

Malcolm Skantz
Malcolm Skantz
Malcolm Skantz
Malcolm Skantz
Malcolm Skantz
Malcolm Skantz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALCOLM SKANTZ, Vånö / Runmarö, olja på pannå, signerad och daterad -19 (1919), ca 41 x 52 cm

721669

2020-01-14