Nikolai Silverberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIKOLAI SILVERBERG (1899-1977): Landskapskomposition, olja på duk, signerad N. Silverberg och daterad 1971, 48x92 cm

721677

2020-01-13