Fåtölj
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, 1970-tal, möjligen Finland, stomme i bok, klädsel i oxblodfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
721681
Päivämäärä:
2020-01-13