Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ, 1970-tal, möjligen Finland, stomme i bok, klädsel i oxblodfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

721681

Päivämäärä:

2020-01-13