Kok Poo

Kok Poo
Kok Poo
Kok Poo
Kok Poo

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KOK POO (1938-) Indonesien, olja på duk, kvinna med orkidéer, signerad Kok Poo, Bali 1976, ca 59 x 49 cm

Sedvanligt ytslitage

721686

2020-01-17