Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
JOSFE EKBERG, vas, flintgods, "Sgraffitto", Gustavsberg, signerad samt daterad 1919, diameter ca 15 cm, höjd 12 cm.
Bruksslitage, spricka, krackelyr.
721688
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här