Josef Ekberg

Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JOSFE EKBERG, vas, flintgods, "Sgraffitto", Gustavsberg, signerad samt daterad 1919, diameter ca 15 cm, höjd 12 cm.

Bruksslitage, spricka, krackelyr.

721688

2020-01-20