Edith Mary Garner

Edith Mary Garner
Edith Mary Garner
Edith Mary Garner
Edith Mary Garner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDITH MARY GARNER (1881-1956): olja på duk, "Alhambra, Ballets Russes", bildmått 50x61 cm

Sedvanligt ytslitage, rökdoft

721691

2020-01-17